ZÁJMOVÉ AKTIVITY

ZAČÍNAJÍ ZPRAVIDLA OD MĚSÍCE ŘÍJNA. ZÁJEM O JEDNOTLIVÉ AKTIVITY JE POTŘEBA PROJEVIT VŽDY DO KONCE ZÁŘÍ - DO NĚKTERÝCH Z NICH JE POTŘEBA VYPLNIT ZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU. PODROBNÉ INFORMACE JSOU ZVEŘEJNĚNY VŽDY V PRŮBĚHU MĚSÍCE ZÁŘÍ NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU.

PŘEDBĚŽNÝ ZÁJEM MŮŽETE UVÉST V ČESTNÉM PROHLÁŠENÍ, KTERÉ OBDRŽÍTE V PRŮBĚHU ZÁŘÍ OD TŘÍDNÍ P. UČ.

SPORTOVNÍ AKTIVITY

SPORŤÁK

URČENO PRO PŘEDŠKOLÁKY.

MÍSTO: Sportovní hala UH, Zimní stadion

TERMÍN: každou středu od 9.00 do 10.00 hod.

Začínáme 4.10.2023

VEDE: kvalifikovaný trenér

DĚTI POTŘEBUJÍ:

FOTBAL: triko/trenky/tepláky/legíny; čistá pevná obuv - vhodné jsou sálovky, ale obyčejné tenisky postačí; pití.

GYMNASTIKA: triko/trenky/tepláky/legíny; čistá pevná obuv - vhodné jsou lehké tenisky; pití.

TENIS: triko/trenky/tepláky/legíny; čistá obuv - vhodné jsou sálovky, ale obyčejné tenisky postačí; pití.

BRUSLENÍ: brusle; helma na lyžování (ne na kolo); rukavice (pozor - ne pletené); oteplovačky; pití.

EDUKATIVNĚ-STIMULAČNÍ SKUPINY

URČENO PRO PŘEDŠKOLÁKY A JEJICH RODIČE.

Cílem je komplexní a systematický rozvoj předškolních dětí. Hravou formou podněcuje schopnosti, dovednosti a funkce důležité pro zvládání budoucího čtení, psaní a počítání.

TERMÍN: začínáme od 6. 10.2023 (sledujte aktuality)

MÍSTO: třída DELFÍNCI

CENA: 700 Kč (edukační materiál)

VEDE:

•     Mgr. Martina Jančová
  • Monika Janečková

LOGOPEDICKÉ CHVILKY

URČENO PRO DĚTI, KTERÝM BYLY NA ZÁKLADĚ DEPISTÁŽE PŘIŘAZENY.

Začátkem školního roku je potřebný souhlas rodičů s provedením depistáže (vyšetření řeči) u dětí od 4 let.

Poté jsou podle nedostatků v řeči doporučena opatření (odeslání do logopedické ambulance nebo procvičování v rámci logopedických chvilek, které vedou proškolení pedagogové MŠ).

PLAVÁNÍ

URČENO PRO PŘEDŠKOLÁKY.

TERMÍN: Plavání bude probíhat ve druhém pololetí

MÍSTO: AQUAPARK UHERSKÉ HRADIŠTĚ

CENA: 900,- Kč

DĚTI POTŘEBUJÍ: batoh, plavky, ručník, koupací čepice, sáček na mokré věci, pití, svačinku mají děti z MŠ.

ANGLIČTINA

URČENO PRO PŘEDŠKOLÁKY

Cílem kroužku je docílit kladného vztahu dětí k tomuto cizímu jazyku prostřednictvím zábavných, hravých a interaktivních metod výuky.

TERMÍN: začátek 16.10. 2023 skupina A, skupina B - 18.10.2023. Od 15:00h - 16:00h.  Následně každý sudý týden.

MÍSTO: třída SLUNÍČKA

CENA: 200,- KČ

DĚTI POTŘEBUJÍ: nelinkovaný sešit A4, pouzdro - tužka, pastelky

VEDE: Aneta Kolomazníková

© 2020 MŠ ŠtěpnickáVšechna práva vyhrazena.